ADANA ATÜSEM ’ce düzenlenen eğitim programlarına katılmak için herhangi bir ön şart var mıdısr?

Eğitim programının amacı ve içeriğine göre degişmekle birlikte Merkezimizce düzenlenen bireysel egitim programlarının çoğuna ilgi duyan herkes herhangi bir ön şart aranmaksızın kabul edilmektedir.


Eğitim programlarının gün ve saatleri hakkında bilgi verir misiniz?

Egitimlerimiz genellikle hafta içi günlerde aksamları 16.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilmekle birlikte, programa katılacakların talebine ve eğitici kadronun akademik yoğunluguna göre gün ve saatler değişebilmektedir.


Eğitim programlarınizın açılma sıklığı nedir?

Eğitim programına göre farklılaşmakla birlikte, eğitim programlarımız yeterli katılımcı sayısına (genellikle en az 15 kisi) ulaşıldığı takdirde istenilen sıklıkta açilabilmektedir.


Eğitimler nerede verilmektedir?

Egitimlerimiz, Merkezimiz ofisinin bulundugu Adana ATÜSEM dersliklerinde gerçeklestirilmektedir. Kurumlarin talebi dogrultusunda Adana içinde ya da disinda Kurum dersliklerinde de egitimlerimiz gerçeklestirilebilmektedir.


ADANA ATÜSEM’ in yeri nerededir?

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Ziyapaşa yerleşkesi içinde yer alan Merkezimiz Ofisi, Çifte Minareli Caminin tam karşısında bulunmaktadır.


Eğitimleriniz kimler tarafından verilmektedir?

Eğitici kadromuz, Üniversitemiz akademik birimlerinde görev yapan ve Üniversitemiz dışında alanlarında uzman öğretim elemanlarından oluşmaktadır.


İlgilenmekte olduğum bir programa ön kayıt nasıl yaptırabilirim?

Sitemizde yer alan ön kayıt formunu doldurarak, telefonla veya e-mail ile ilgilendiğiniz eğitim programına ön kayıt yaptırabilirsiniz.


İlgilenmekte olduğum bir programa kesin kayıt nasıl yaptırabilirim?

Sitemizde yer alan kesin kayıt formunu doldurarak, telefonla veya e-mail ile ilgilendiğiniz eğitim programına ön kayıt yaptırabilirsiniz. Kesin kayıt için Merkezimiz Ofisi ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.


Eğitimleriniz ücretli mi?

Merkezimizce düzenlenen halk konferansları hariç diğer eğitim programları ücretlidir.


İndirim yapilabiliyor mu?

Web sitemizde yer alan ilgili eğitimin içeriği bölümünde indirim oranlarını bulabilirsiniz. İndirimlerden faydalanabileceği belirtilmiş olan kişiler, durumlarını belgelendirmeleri koşuluyla indirimden yararlanabilmektedir.


Eğitimlerinizde devam zorunluluğu var mı?

Evet, eğitimlerimiz de devam zorunluluğu vardır. Lütfen web sayfamızdaki Adana ATÜSEM Yönergesini okuyunuz.


Katılımcılara ders notu veriliyor mu?

İhtiyaç halinde eğitici kadrodan temin edilen dinleyici notları çogaltılarak kitapçık haline getirilmekte ve katılımcılara dağıtılmaktadır.


Eğitim sonunda herhangi bir belge veriliyor mu?

Eğitimlerimiz sonunda eğitim programının, katılımcının adının, eğitimin süresinin belirtildiği iki tür belge verilmektedir. Bunlardan birincisi "Katılım Belgesi" diğeri  ise "Başarı Belgesi" (Sertifika) dir. Daha detaylı bilgi için lütfen ATÜSEM Yönergesini okuyunuz.


Ödenmiş olan eğitim bedeli karşiılığında fatura düzenlenebiliyor mu?

Eğitimin tamamlanmasını müteakiben en geç 7 (yedi) gün içerisinde ödeme dekontunun aslı ve bir dilekçe ile Merkezimize yapılacak başvuru sonuncunda fatura düzenlenebilmektedir. 7 (yedi) günlük bu sürenin geçmesi ve dekontun aslının ibraz edilememesi halinde fatura düzenlenmesi için yapılacak başvurular dikkate alınmamaktadır.